Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Grafikai szempontból Macbook...

Anit Anit kérdése:

Grafikai szempontból Macbook Air vagy Pro? (grafikai felhasználókhoz szólna ez a kérdés)

Figyelt kérdés
A közeljövőben szeretnék beruházni egy macbookra, tervezőgrafikus hallgató vagyok (jelenleg windowsos), csak nem tudom, hogy melyikre. Az igazság az, hogy 1 év alatt össze tudnám spórolni a pénzt Airre, de a Pro már más tészta. A kérdésem konkrétan annyi lenne, hogy az Air mennyiben érezhetőbb hogy rosszabb vagy lassúbb, mintha Pro-t vennék?

2014. febr. 13. 00:33
 1/6 Kis Peter-IStvan ***** válasza:
35%

Roviden tul draga es inkabb:


[link]


ahogy en tudom az air-be nincs masadlagos gpu , ami mondjuk photoshoppnal meg autocadnal meg ilyeneknel segitene de a proba van esz szerintem lehet valasztani gpu-t is nvidia gt750 , de szerintem nem eri meg mer az usa-ban 2600$ , viszont 300.000 joval erosebb pl. Acer laptopot kaphatsz (aluminium boritassal mint a macbook)

2014. febr. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En inkabb a Pro-t ajanlom, ha grafikus vagy abbol is a 15".
2014. febr. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ahol most gyakorlatozok és amiket néztem stúdiókat (majd a közeljövőben állásnak) mindenhol mac van. és már most is nagy gondot jelent számomra, hogy a fontokat es az egyéb dolgokat nem tudom használni, mert windowsom van. így is hátráltat a munkába :S
2014. febr. 13. 11:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy látom ismét hozzászólt egy szagértő. :)


Mindenképp a Pro. Abból is a 15"-os, ahogy írták.

Ha nincs pénzed újra, akkor vegyél egy pár éves használtat, de mindenképp olyat amiben dedikált videókártya is van.

Miért nem kérdezed meg ott ahol most dolgozol?

Ők biztos jobban tudják, hogy arra a munkára melyik Mac a jó.

2014. febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
macbook pro az air egy kalap sz.rt ér.
2014. febr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
külföldröl vegyél macbook pro-t.. én svájcba vettem pro retina 15-ös kb. 1500 euro volt.
2014. febr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!