Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sokadik kreszvizsga bukás...

Sokadik kreszvizsga bukás után milyen programot javasoltok amely sikeresen felkészít?

Figyelt kérdés

Június óta készülök kreszre. Ma voltam újra kreszvizsgázni és ismét megbuktam, amit én szégyennek tartok mert még a legbutább embereknek is van jogsijuk (nézvén a mindennapos közlekedési viszonyokat) én meg (mindenféle nagyképűség ellenére) az értelmesebb kategóriába tartozom és mégis pont egy jogsitanfolyam fog ki rajtam, míg pl. a nehezebb egyetemk vizsgákon csontnélkül átmegyek. Eddig már mindenhogy készültem, legyen az akár a könyv, a telefon vagy az internetes programok amelyek alapján átmennék de vizsgákon mindig hajszállal lemaradva megbukok. :(

Én örülnék neki, ha 1 éven belül megcsinálnám a jogsit, de ahhoz elsősorban olyan program kellene, amely kifejezetten a kresz vizsgákon hasonló szokott lenni. Olyat valahonnét lehet venni vagy beszerezni?



2017. szept. 29. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Elég a legfrissebb kiadású könyv. Hát... A kresz az csak magolás. Abból is a könnyebb fajta. Szóval annyira nem lehetsz penge.
2017. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%

A kérdésre válaszolva: teszt program rengeteg van még online is, sőt még ncoreon is akad néhány. Arra figyelj, hogy aktuális legyen.

[link]



Viszont aki kétszer is megbukik kresz vizsgán az szeintem totál alkalmatlan a vezetésre. Az egész kressz felépítése teljesen logikus, minden kikövetkeztethető józan paraszti ésszel. (Legalabb a 95%-a ilyen)

Ha képtelen voltál felkészülés ellenére is átmenni ezen akkor egy teszt program miben segít? Semmivel nem leszel előrébb ha bemagolod a kérdéseket, hisz éles közlekedési helyzetben nem fogod tudni használni ezt a tudást. Pont az ilyenek miatt van óriási torlódás egy útfelújítás láttán, mert lövésük nincs, hogy mi, merre, hány méter. Ez csak egy példa a sokból.

2017. szept. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De olyan anyagot nem lehet szerezni CD-n vagy letölteni amely pont úgy néz ki mint az éles kresz vizsga? Ha kell kifizetem csak sikerüljön már végre!
2017. szept. 29. 10:35
 4/14 anonim ***** válasza:
26%

Van aki ki dolgoza az összes kérdést..igy le csökenti bukás esélyét.

Aza baj azt hiszem 1300 kerdés:D

2017. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Ncoreon pont olyan volt néhány éve. Azóta nem nézte, mert nem volt rá szükségem. Én anno még az oktatómtól is megkaptam CD-n, viszont ők elvileg nem adhatják ki, de egy próbát megér.
2017. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi a tanfolyamon kaptunk egy programot, ami ugyanúgy működött mint a normál kresz vizsga, ugyanazok voltak a kérdések és válaszok is, de nyilván azért nem 100%-ig megegyező. Szerintem teljesen mindegy, hogy mivel készülsz fel pl. jegyzet, könyv, program, az a lényeg, hogy aktuális legyen és meg kell tanulni, be kell magolni az egészet. A kresz erről szól, ha van is egy-kettő logikus dolog benne, amit meg lehet érteni, de a többit pl. Definíciókat tényleg csak be kell magolni.
2017. szept. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És meddig lehet "passziválni"? Én úgy tudom hogy a tanfolyamhoz képest 1 éven belül kell lerakni a kresz vizsgát mert újra kell kezdeni a tanfolyamot. Vagyis nekem jövő májusig kell sikeres vizsgát teljesítenem ha júniusban kezdtem.
2017. szept. 29. 11:04
 8/14 anonim ***** válasza:

Így van,1 éved van rá,a tanfolyam 1.napjától kezdve,hogy sikeres kresz-vizsgát tegyél.

A forgalmi része megy azért?

2017. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Forgalmira addig nem mehetek amig nincs sikeres kresz vizsgám!
2017. szept. 30. 09:36
 10/14 anonim ***** válasza:

A kresz forgalmi részét kérdeztem.:)

Tehát nem a műszakit,hanem a közlekedési szabályokat.

2017. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!