Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE pszichológiára van így...

ELTE pszichológiára van így esély?

Figyelt kérdés

Elég régen görcsölök a témán, ezétt szeretném feltenni a kérdést.


Tavaly az ELTEn 434(önk.)/435 (állami) volt a ponthatár.


Tudom, ezek nem biztos és pláne nem pontos értékek, de ezekkel az eredményekkel bejuthatnék?


Vitt jegyek:

Magyar 5 (év vége), 5 (félév)

Matek 3,4

Töri 5,5

Nyelv 5,5

Választott 5,5


Érettségi:

Magyar (közép) 85%

Töri (kö.) 85%

Nyelv (emelt) 80%

Biol.(emelt) 80%

Matek (köz.) 60%


+ van egy B2es nyelvvizsgám


(+2 emelt miatt is kapok pontot)


Már próbáltam ezekkel az internetes kalkulátorokkal számolni, azonban a felvi.hun nincs ELTE pszichológiára vonatkozó választási lehetőség (ezért nem tudom kiszámolni), eduline-on pedig magas pontszámot ad, de mivel nem tudja az adott egyetem követelményeit, így félek hogy nem pontos...


Bármilyen véleménynek/segítségnek nagy hasznát venném!!



2017. okt. 6. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenek lesznek pontosan az eredményeid, akkor 442 pontod lesz.
2017. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a két emelt és a közép nyelvvizsga üti egymást, vagyis a nyelvvizsgádért kevesebb pontot kapsz, így azt nem nézik, a két emelttel megvan a max. 100 pontos többletpontod.


nem muszáj az ELTE pszichót kiválasztani, kiválaszthatsz más intézményt/szakot is a felvin, aminek ugyanaz a követelménye. nem is beszélve arról, hogy magadtól is ki tudod számolni a pontodat.

2017. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: véletlen nem eduline-nal számoltad? :D mert azzal nekem is hasonlót adott ki.


Második: köszi a választ, csak nem tudom hogy hogy kell számolni... nem értek ehhez annyira...

2017. okt. 6. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem eduline-nal számoltam, tudom hogy hogy kell számolni a pontokat.
2017. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy kiszámoltad nekem, nagy segítség :) kicsit megnyugodtam.
2017. okt. 7. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!