Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van értelme egy ilyen képesíté...

Van értelme egy ilyen képesítést szereznem még pluszba?

Figyelt kérdés
Van egy logisztikai műszaki menedzserasszisztens felsőfokú szakképesítésem, amit elég fiatalon (most sem vagyok még idős) iskolarendszerű felnőttoktatás keretei között levelezőn akkreditációs képzés keretei között szereztem meg. Most elgondolkodtam egyetemen tanulható kereskedelem és marketing felsőoktatási szakképzéssen, ami szintén csak okj s. Szerintetek lenne értelme kvázi ugyan azt a szakmát, ugyan olyan szinten, még egyszer kitanulni , elvégezni? Csak azért gondolkodtam el rajta mert előzőleg megszerzett logisztika szakmámat már nem lehet elvégezni ilyen formán, tehát az oktatást már átszervezték azóta kb 2 éve, és nem lehet már ilyen módon megszerezni felsőfoku képzéseket. Az iskola is megszűnt ahol elvégeztem emiatt. és most félek, hogy nem veszik komolyan a megszerzett szakmám. Joggal félhetek e miatt? Köszönöm!
2017. okt. 7. 14:29
 1/1 A kérdező kommentje:
kereskedelem és marketing *logisztika
2017. okt. 7. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!