Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A suliváltás lenne a legjobb...

A suliváltás lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval, most mentem nulladikba, még az első napon jól éreztem magam, aztán szépen lassan elkezdtem egyre rosszabbul érezni magam. Nem eszek, honvágyam van, mindennap rám jön a sírógörcs, egyre rosszabb jegyeket kapok, nincsenek barátaim, vagyis egy van, de neki csak arra vagyok jó, hogy elmenjek vele kocsmába, az osztályom kibírhatatlan, sokan kibeszélnek, senki nem akar velem barátkozni, viszont annyira megismertem őket, hogy én se szeretnék velük barátkozni, a tanárok is gázak, .. Már nem is egyszer volt, hogy a felsőbb évesek kinevettek, kicsúfoltak,sok fiú csak k*rvának néz.. Van egy felsőbb éves fiú barátom, nekem tetszik a srác, de úgy érzem, hogy ő nem úgy néz rám.. Már kb csak ő tartja bennem a lelket, hogy visszamenjek oda..

Eldöntöttem, hogy ezt az évet végigjárom, és talán a nyáron átíratkozok egy másik suliba..

Szerintetek mit kéne tennem? Őszintén, lesz ez jobb??



2017. okt. 16. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Hagyj még egy kis időt magadnak, hátha megszokod az iskolát!

Egyébként nem biztos, hogy a másik iskolában jobban fogod érezni magad. Ha a többi gyerek tud barátkozni, neked is akadhatnak még barátnőid. Próbálj közeledni valakihez, aki szimpatikus.Muszáj barátot/barátnőt találnod, hogy jól érezd magad.De lazíts egy kicsit!

2017. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!