Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » SZerintetek megoldás az...

SZerintetek megoldás az iskola váltás?

Figyelt kérdés

ma vagyok 16, és kb.egy hete azon gondolkozok, hogy sulit kéne váltanom...

Az osztályom imádom, vannak barátaim is, floor ballon is tök jó vagyok :D tehát ezek azok a dolgok amik amellett érvelnek, hogy maradjak. Természetesen összeírtem azokat a dolgokat is, amik miatt váltanék... :/

A félévem eléggé rosszul zártam, igaz az átlagom 4,14... DE lett két kettesem is és egy hármasom, eddig jó tanuló voltam, nyolcadik óta lettem 'rossz tanuló'. Engem ez nagyon zavar, és még ötödikben is az átiratkozás volt a megoldás, Bevált! :) szinte kitűnő lettem, a bizonyítani akarás miatt is, meg az ÚJ környezetben is szívesebben tanultam. Ha ismét átiratkoznék, akkor önálósulnék is (nővérem most 11.es, én 9.es vagyok) nem szeretnék megbukni, igaz azért messze vagyok a bukástól :D aztán ott a másik: A másik suliban nincs ott tesóm, így a tanároknak nincs kihez hasonlítaniuk, ezáltal csalódást sem okozhatok. Na és akkor ott van egyik barátnőm, aki oda jár és olyanokat mesél az osztályáról, ami kedvet ad és felkeltette az érdeklődésem és...totálisan úgy érzem hogy OTT A HELYEM!!!

Jó, lehet azt gondoljátok, hogy totál össze vagyok zavarva, hogy nem tudom mit akarok! De tudom, TISZTA lappal akarok kezdeni mindent! :/

Senki se tudja, hogy ilyenen gondolkozok 3emberen kívül (egy osztálytársam, a barátnőm aki a másik suliba jár és egy 6.os barátnőm :D)

Tehát anyumnak se tudom hogy elmondani, a tudtára adni! :/ azt hiába mobdja nekem bárki is, hogy a jelenlegi iskolában is Tiszta lappal tudnék kezdeni mindent, ez nekem nem ugyan az, itt a tanárok tudják hogy jó-rossz vagyok-e az adott tantárgyból.

Légyszíves segítsetek!!!! :/



2013. febr. 28. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

huhhh...Én is TEGNAP voltam 16, és én is most a suli váltáson gondolkodom.Nekem is kicsit rosszabbodtak a jegyeim, de én inkább az osztályomat ki nem állhatom... Én olyan visszahúzódó természetű vagyok, és folyton arra "kényszerítenek", hogy beszéljek többet...Az az én dolgom hogy mennyit beszélek és h akarok, vagy nem...nem??

Szerintem anyukád megértené, hogy másik suliba akarsz menni...(Szerintem is:"azt hiába mobdja nekem bárki is, hogy a jelenlegi iskolában is Tiszta lappal tudnék kezdeni mindent"-->én is teljesen így gondolom.A mostani sulidba már ismernek és így tényleg nemtudsz Tiszta lappal kezdeni...(Mondjuk pl.:tök "izé" lenne ha valakinek leordítanám a fejét..jó ez most egy kicsi furán hangzott)Bocsi egy kicsit eltértem a kérdéstől:DD


Jahh és BOLDOG SZÜLINAPOT!!éS Sok sikert!!

Különben melyik iskolába jársz??

2013. márc. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

UHH, hát igen, azt hiszem te vagy az ÉN emberem :)

Igen, pontosan úgy van minden, ahogy leírtad! Szolnoki vagyok :D

és nagyon köszönöm, neked is BOLDOGOT! :)

2013. márc. 1. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!