Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME, építőmérnöki szakán...

BME, építőmérnöki szakán melyik szakirányt érdemes választani? Melyikre mennyien szoktak menni? Melyikkel lehet legjobban elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Jelenleg leginkább magasépítésben gondolkozom, de azt hallottam, oda nagyon sokan mennek, talán nem tudnék érvényesülni. Még a geotechnika és a vizes tárgyak tetszenek, de pl fogalmam sincs mit csinál egy vízmérnök. Tudnátok mesélni a munkátokról/infókról, amit tudtok a szakirányokról? A vízi közmű, nagyon kémiás? (A geoinformatika ágazat mindig szokott indulni? Tőlünk kb senki sem akar menni. Két főnek is indítanak?)

2017. okt. 17. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Melót azt szinte találni bármelyik szakiránnyal ha egyetem alatt szerzel egy kis tapasztalatot és talpra esett is vagy. Fizetés szempontjából egyik szakirány sem tartogat igazi mérnöki fizut szóval arról felesleges beszélni.


Munkámról annyit, hogy kivitelezésben dolgozok szóval elég pörgős. Mondjuk ezt szeretem. Azt már kevésbé, hogy sajnos a hazai építőiparban sajnos nagyrészt a nyelveket nem beszélő alja munka erő maradt szóval agyhalottakkal kell néha dolgozni napi 10-12 órát heti 6 napban :D

2017. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!