Feltudtok sorolni olyan munkákat, ahol leginkább önállóan, egyedül dolgoznak az emberek?

Figyelt kérdés

Továbbtanulás előtt állok, de még mindig nem tudom, mit kellene tanulnom. Az idegen nyelveket és a törit szeretem nagyon, így egészen eddig a szakfordítón gondolkodtam, ez mindenféle szempontból nagyon ideális lenne számomra, viszont már nem igazán jósolnak ennek jövőt (a technika fejlődésének köszönhetően).

Szóval érdekelne mindenféle munka, amit az emberek önállóan végeznek, ez mindegy milyen szintű, lehet egyetemi képzés is, OKJ meg minden.



2017. okt. 17. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Pedig pont azt akartam javasolni. A diákoknak például mindig szükségük lesz angoltanárra, és manapság már 3000-et elkérnek vidéken is. Vagy az ilyesmi nem érdekel? Mellette ha van pl. szakmai angol tudásod, szerintem siker.
2017. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A tanítás sajnos nem igazán az én területem.
2017. okt. 17. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Számítógépes plakáttervező,logótervező,webdesing-tervező grafikus; kamionsofőr
2017. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. okt. 18. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!