Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek hogy készüljek...

Szerintetek hogy készüljek fel történelem emelt szintű érettségire?

Figyelt kérdés
11-es vagyok, szeptember óta tanulom fakultáción is a törit. Viszont nagyon nem így képzeltem el. A tanárnő semmit nem mond az anyagokról, egyszerűen csak hozza a különböző feladatlapokat. Nem mondja el, hogy mit kell tudnunk, nem “magyarázza el”. Holnap is 70 oldalból írunk TZ-t úgy, hogy gyakorlatilag órán semmit nem vettünk. Magamnak kell kidolgozni az anyagokat, mert ő képtelen elmondani. Úgy érzem, hogy így nem fog sikerülni az érettségi, pedig az emelt a célom. Léteznek történelemből is magántanárok? Ti hogyan készültetek fel? Kell hozzá fakultáció? Mit tegyek? Valójában ilyen egy fakultáció?
2017. okt. 26. 16:34
 1/1 anonim válasza:

nem nem ilyen a fakultáció az igaz hogy nem tudja átvenni az egész tananyagot elejétől a végéig mert arra nincs idő és csak kiegészítő anyagokat kellene leadnia a tanárnak (emeltre mentél tehát azt feltételezi a közép szinttel tisztában vagy és arra tuti nem fog újra kitérni)

[link] ezen a linken nézelődj hátha segít de az hogy sok feladatlapot hoz az nagyon jó mert felkészít vele arra hogy mit várj az érettségi felétől mert a másik fele az esszék és azokat szerintem jobban meg kell nyomni

2017. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!