Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az OKJ-s képzés, tényleg...

Az OKJ-s képzés, tényleg majdnem diploma?

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bárki is mondta neked...fogalmazzunk úgy nem bíznék rá egy matek érettségi tétel kidolgozást.
2017. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A munkanėlküli központon keresztül 3 hónap alatt elvėgzett takarító okj is felėr egy jogi diploma szintjėre amit egyetem után kapsz. 100% ban egyenėrtėkű.
2017. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert ma nagyon nem értettem egyet egy ismerőssel, aki Egészségügyi szakközép iskolában érettségizett és elvégzett egy 2 éves csecsemőgondozói képzést és azt állította, hogy ő már majdnem diplomás.
2017. okt. 26. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kevésbé majdnem diplomás egy OKJ-s, mint amennyire majdnnem mesterszakos diplomás egy BSc-n végzett :D (mert ha felsőfokú szakképzést csinált volna, akkor lenne olyan meszse egy BSc-s diplomától, mint egy BSc-s diplomás egy MSc-stől)

Gondolom csak saját "lelkét" próbálta ezzel ápolni, vagy nem tudom.

2017. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet olyannak érezte a kihívást.

Persze ezzel nem azokat akarom bántani akik pont ezt a szakmát választják vagy okj-t végeznek. Főképp mert van eü dolgozó a családban és én is egy átképzős szakmából élek,de azért...akár miniszterelnök is lehetnék. ;)

2017. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!