Kitty H kérdése:

Grafikus VS szakács?

Figyelt kérdés

Nehéz állást foglalnom melyik is érdekel jobban. A Képzőn az előrostán átjutottam idén, így elmondhatom hogy annyira rosszul nem rajzolok és érdekel is. De mindegyik szakma mellett vannak pro és kontra érvek nyilván a grafikus a "könnyebb" viszont nagyon nehéz elhelyezkedni és félek hogy a semmiért lenne grafikus végzettségem, viszont a szakács is érdekel ott viszont jobb az elhelyezkedési ráta, az ambicióm is meg van hozzá (és itt kapcsolataim is vannak) viszont aggódom, hogy nem biztos hogy elég jó lennék mert még vendéglátásban nem próbáltam ki magam.


Érettségi előtt álló 18/L



2017. ápr. 27. 19:22
 1/5 anonim válasza:
Grafikus.
2017. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
60%
Garafikuus:D ugyan én nem vagyok az de olyan jó szakma...:D 16/F
2017. ápr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Most tanulok szakácsnak (elsős vagyok) de szakácsnak NE menj! Megbánod!
2017. máj. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
64%

Grafikusról nem tudok semmit sem mondani, de annyit biztos, hogy szakácsnak ne. 1. évemet töltöm a gyakorlati helyemen, de már utálom az egész vendéglátás szakot, úgy ahogy van. Széjjel dolgozod magad, alig fizetnek és míg mások ünnepnapokon buliznak addig te neki csinálod a kajáját. És mondom, még csak tanuló vagyok, de már most sikeresen megutáltatták velem az egészet. Ha rám hallgatsz nem mész vendéglátósnak.

20/f

2017. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakacs
2020. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!