Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ez szerintetek mennyire volt...

Ez szerintetek mennyire volt helyes, avagy helytelen döntés?

Figyelt kérdés
1 év után megelégeltem egy adott szakmát és felfüggesztettem, elmentem tanfolyamra közben elkezdtem rágódni azon, hogy hogy lehettem ilyen h*lye, hogy nem fejeztem be az előzőt, persze van rá mód, mert OKJ képzésről van szó, és ha megint indul olyan képzés akkor be tudok kapcsolódni ismét, viszont annak ellenére, hogy nem szerettem azt a szakmát görcsölök, és lelkileg szenvedek, hogy miért nem próbáltam meg végigvinni, szerintetek csak egy kis idő kell, hogy újra nekivághassak, vagy miért dönthettem így?

2017. okt. 28. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor helyes dontésnek láttad, ugyhogy ne rágd magad rajta.

Amúgy nem kötekedés képpen, de te vagy az, aki kb 10 kérdést feltett már ezzel kapcsolatban? (hogy lehetne-e folytatni blabla.)

2017. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A héten már kb a 10. kérdést teszed fel...

Nyilván volt oka hogy így döntöttél, ha meg akarod megcsináld, de ha nem is szereted akkor meg felesleges ezen rágódni

2017. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Estin tervezem folytatni, ha van rá mód addigra meg lesz az a szakma, amit jelenleg csinálok és akkor már nem vesztek semmit, ha mégse sikerülne azt elvégezni, amit otthagytam, és lehet én voltam aki ezeket kérdezgeti, elnézést kérek, de nehezen teszem túl magam a tetteimen, mert még fiatal vagyok és össze-vissza cselekedek, nem tudom még mi az én utam az életben :(
2017. okt. 28. 19:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Az oké hogy választasz valamit... oké hogy nem tetszik, oké hogy ott hagyod. Ez megesik, de hogy emiatt vergődsz most az kicsit gáz. 18 éves elmúltál! Szedd össze magad és kész. Ne fogd a korodra...

Max ha el is ment az okj mennyit buktál... 1-2 havi fizetést pénzben és megcsinálhatod, de minek ha úgyse szereted.

Ez nem a világ... főleg ha már mást tanulsz

2017. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Természetesen azt a képzést csak ingyenes képzés keretében fejezném be, és az a baj, hogy az egy olyan szakma volt, amihez kell előképzettség rendesen megpróbálom magam kicsit képezni magam majd benne, ha tudom, hogy addigra felkészültebben álljak neki. És igen nem szeretek befejezetlen dolgokat hátra hagyni.
2017. okt. 28. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:

2 okj ingyenes

Ha jól tudom ha elkezded és otthagyod az már 1 nek számít

2017. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak akkor, ha elvégeztem akkor számít bele, ha félbehagyom nem, és jelenleg tanfolyamon vagyok, ami nem iskolarendszerű, így meg tudom csinálni.
2017. okt. 28. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!