Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Xantus...

Mi a véleményetek a Xantus középiskoláról? 1. Csak gazdagok járnak oda? 2. Nagyon stresszes? 3. Milyenek a közösségek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem voltál az igazgatói tájékoztatón?Nagyon érdekes volt.Nekem tetszett.Az igazgatónő levázolt minden.fontosat.Sokat kell tanulni.De azért volt pár kitűnő érettségiző.Profin megtanulnak angolul.Gyönyörű,impozáns épület.Tiszta,ragyog minden. Ên biztos beîrom másodiknak.
2017. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja még annyit,hogy szerintem nemcsak gazdagok járnak oda.Mi sem vagyunk azok.Akikkel voltunk,ők se azok.Ahogy szétnéztem átlagemberek voltak ott.Persze,biztos vannak gazdagok is,de egy elit,jó suliban mindenhol van gazdag gyerek.
2017. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Christin Chasor ***** válasza:

Sziasztok!

Biztosítalag titeket hogy nem csak gazdagok járnak oda hanem teljesen átlagos diákok is egyaránt.

2017. okt. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Igen.Szerinte valamiért ez egy hazug, lejárató kampány a Xantus ellen.Tudásra igényes,elit iskolára vágyó gyerekek járnak oda,akik tudnak viselkedni órákon és főleg figyelni.Nem a lógás,semmittevés az életcéljuk,hogy valahogy meglegyen az az érettségi és "viszlát "a többi tovább nem számît.Illetve nem az a céljuk órákon,hogy" alig várjuk a szünetet,hogy kimehessünk a suli elé bagózni csoportosan és kibeszéljük a tanárokat".Na ez az iskola nem erről szól.Ezért is tetszik nekem is.Én mindig elit iskolára vágytam.Nem vagyunk gazdagok,jónéhány ismerősöm van aki odajár és ő sem gazdag.De maximálisan elégedettek az oktatással.
2017. okt. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igen, válaszolva az első kérdésre, ott voltam az Igazgatói tájékoztatón, és nekem is nagyon tetszett, csak felmerült bennem, az Adidasos tesnevelési öltözettről. Valszeg én is másodiknak oda jelentkezek. :)))
2017. okt. 31. 08:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak az iskola presztizse miatt van.Mondta is az igazgatónő,hogy 2 db 8 ezer Ft.Látom,ők az egyenruhára hajtanak,hogy mindenhol felismerjék őket.Nincs is ezzel baj,ez is azt mutatja,hogy igényesek.Az egyenruhát is csak egyszer kell megvenni.Sokkal jobb,mint mindig azon gondolkodjak mit vegyek föl ünneplőre.Ha már kétszer felvettem ugyanazt az ünneplőt,megszólt az egyik újgazdag osztálytársam."Rajtad mindig ugyanaz van?"Itt legalább mindenki egyformában van.
2017. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Nem. Nincs is sok gazdag ... inkább közép réteg, de vannak elég rossz anyagihelyzetűek is.


2. Egyátalán nem erős az iskola. 4,2-es átlag körül voltam úgy, hogy semmit sem tanultam. Sokszor témazáró előtt 1-2 órával a szünetekben néztem át az anyagot :). Lehet, hogy az átlagnám fogékonyabb vagyok, de nem hiszem, mert több osztálytársam is így volt.


3. 2017ben ballagtam el. Nekünk még 60 ezer volt félévente, de az alattunk járóak már többet fizettek.

2017. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnt,hogy nagy a követelmény.Sokat kell tanulni.
2017. nov. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. Vannak gazdagok, bár nagyon sok olyan embert ismerek onnan, aki csak "habigazdag". Ezalatt azt értem, hogy replikákban jár és azzal fényezi magát. De amúgy többség inkább átlagos

2. Nem stresszes, barátnőm most kilencedikes ott és kb semmi tanulással 4-5-ös tanuló 1-2 db hármassal, pedig nem (annyira) okos.

3. Klikkesedések bőven vannak, azt meg kell hogy mondjam

2018. jan. 11. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!