Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakon van egy infós...

Melyik szakon van egy infós suliban a programozó?

Figyelt kérdés
Játék programozó szeretnék lenni, a Mechwart iskolába készülök továbbtanulni(Debrecen) de nem tudom hogy melyik szakon van a játékprogramozó.

2017. okt. 29. 16:17
 1/5 anonim válasza:
Szia! Utána néztem neked, ráírtam az iskolára is, ott azt írták, hogy van de nem sok. Én jelenleg a Neumann János Számitástechnikai Szakgimnáziumba (Budapest) járok, ahol van Programozás (C#, HTML, JavaScript, MySQL és PhP), valamint hálózatismeretek. Én személy szerint ajánlom neked ezt az iskolát, ugyanis informatikában ez az iskola a legjobb (ezzel nem azt mondom, hogy ez a legjobb iskola, csak informatikában, amúgy átlagos iskola). Ha van kedved vegyél fel skypeon és megmutatom, hogy mit is tanítanak, hogy is működik stb... (Ha érdekel írj rám)
2017. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ui.: Az az iskola Hálózatra van orientálva, tehát a programozás nagyon minimális.
2017. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Háát, Budapesten nem igen járnék iskolába mert kb. 3-4 óra hossza az út, Debrecen csak 4 km-re van. Szóval akkor van a Mechwartba játékprogramozó, de melyik az? UI.: Köszi hogy utánanéztél! :)
2017. okt. 30. 17:36
 4/5 anonim válasza:
Létezik olyan, hogy kollégium. És olyan nincs, hogy játékprogramozó, ezért is mutattam volna meg, hogy pontosan mit is tanítanak programozáson. Abba az iskolába ahová jelentkezni akarsz annyira minimális programozás lesz, hogy a közismereti informatikát emelt szinten letudd tenni (ami azt jelenti, hogy 1 db nagyon egyszerű programozás feladat van benne).
2017. okt. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyébként nekem is van olyan osztálytársam aki Kecskemétről jön, kollégiumba jár, és hétvégente megy haza.
2017. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!