Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes-e egyetemre jelentkezn...

Érdemes-e egyetemre jelentkeznem, ha nem szeretek tanulni, de a jegyeim jók?

Figyelt kérdés
2017. okt. 29. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
A nem szeretsz, a nem tudsz, a nem akarsz között mind van különbség. Ha csak nem szeretsz, de szoktál és tudsz is jól tanulni akkor szerintem érdemes. Nem gondolom, hogy probléma lenne..persze érdemes olyan szakot választani ami érdekel, mert azt könnyebben tanulod meg és nem hiába végzed el.
2017. okt. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha jók a jegyeid érdemes, az már más lapra tartozik valóban, hogy nem szeretsz. Erre mondják, hogy nem tanulni kell, hanem tudni. :D

Egyébként én sem szerettem sosem, de az egyetem kicsit lazább szerintem, mint a gimnázium (meg vannak adva a zh és vizsgaidőpontok, nem kell minden héten számot adnod a tudásodról), így mondhatni jobban szeretem, pláne hogy azt tanulom, ami érdekel is. :)

2017. nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!