Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meg lehet tanulni internetes...

Meg lehet tanulni internetes anyagok segítségével programozni olyan szinten hogy pénzt tudjak keresni vele?

Figyelt kérdés
2017. okt. 31. 01:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szorgalmas vagy és kellően magas IQ-d van akkor igen.
2017. okt. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Haveromnak sikerült. Neki egyetemen még nem mondtak ujját.
2017. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút, viszont érzék is kell hozzá...

Haverom és én mindkettwn informatikai mérnökök vagyunk, ő neten tanult, nyelte a szakmát engem meg tolt magával, én már rettenetesen bánom eltékozolt 3 év volt, ő a mai napig abból él... ráadásul folyamatosan fejlődnek a programnyelvek, folyamatosan jelennek meg újak, mindig tanulni kell és ez nem olyan dolog, amihez lenne jó tankönyv...

De nem ennyi az egész, hogy én programozni akarok úgyhogy megtanulok programozni... előbb tudni kéne, mit akarsz csináni, teljesen mást csinál aki pl honlapokat fejleszt, mint aki hálózatokat, vagy akár játékokat...

Mindhez másféle gondolkodás is kell...

Magához a gondolkodás alapjaihoz, ha egyáltalán nem értesz, akkor ajánlom a html-css, php-t, aztán ha esetleg nem kapsz tőlük agyhugykövet, akkor lehet más irányokba kacsintgatni... am már egy magabiztos php -ből nagyon jól meg lehet élni...

Am mielőtt programozni akarsz, nem árt egy magabiztos angol, ha biztos vagy magadban egy babbel előfizetéssel máris óriási tudás tárháza nyílik meg előtted.

2017. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2017. okt. 31. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!