Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közgáz szak közgázos ismeretek...

Közgáz szak közgázos ismeretek nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval végzős vagyok egy budapesti gimiben, és nagy valószínűséggel közgázos irányban szeretnék továbbtanulni. De én nem tanultam közgázos alapismereteket, statisztikát, viszont emelt matekot igen. Az lenne a kérdésem, hogy egyetemen mennyire kezdik a dolgokat az alapoktól ill. hogy nagy hiány-e, hogy nem közgázos középsuliból jövök? Vagy keressek egy tanfolyamot, ami az alapokat megtanitja? Légyszi, segítsetek!

Köszi ❤



2017. nov. 1. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Abszolút az alapoktól kezdik. A matekot nagyon jó ha vágod, de másra nem lesz szükséged.
2017. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, megnugtattál! Természetesen ment a zöld!:)
2017. nov. 1. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Kozgazra a többség 0 eloismeretekkel megy, és az alapoktól tanítják, szóval nem lesz gond. Sőt, a legtöbben pont a matekkal szenvednek ott. Ha megy az emelt matek, akkor nem lesz nehéz.
2017. nov. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is!
2017. nov. 1. 16:25
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Én közgáz szakközépsből mentem a Corvinusra és erőteljes kisebbségben voltam :D Szóval no para

Egyszerűen a közgáz szakközépből érkezők csak az önszorgalmuk miatt kerülhetnek be a Corvinusra. Tehát az iskolában nincs olyan magas szinten az alapérettségi tárgyak oktatása mint gimiben. Ami egyrészt nagyon szomorú mert a nulla tudással rendelkező gimisek előbb bekerülnek mint azok akik tényleg tudják h miről van szó és ezt szeretnék csinálni. Persze ezzel nem téged szeretnélek bántani.

Összegezve: no para mert a 85% gimis lesz ugyis

2017. nov. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ú, nagyon jó ezeket hallani, köszönöm és hajrá a Corvinuson!:)
2017. nov. 3. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!