Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen Balassagyarmaton...

Milyen Balassagyarmaton lakni? Ott Még elfogadhatók a lakásárak.

Figyelt kérdés
2017. okt. 28. 19:16
 1/4 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. Vannak ott kiadó lakások? Mert interneten körbe néztem, hogy vannak e albérletek, de nem találtam:(
2017. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A lakásokról nem tudok mit mondani, de kiadó mindig van, teljesen jó helyeken. A város jó hangulatú, szinte mindent megtalálni amire szükség lehet (és nem kell Salgótarjánba szaladgálni, mint a környékről szokás). Munkalehetőség mondjuk nem nagyon, de az már mindenkinek egyéni... Összességében jó hely, 10 éve itt lakóként mondom.
2017. nov. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tudnál esetleg kiadó lakást? És az ára havonta? :)
2017. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem jó hely. Szerintem ne költözz ide, adj lejebb az igényeidből és menj máshova. Az emberek borzasztoan maradiak, igénytelenek ,,, sokan nem is akarnak semmit az élettől, demotiváló.


Visszatérva az ingatlan árakra... azért elfogadhatók MERT SENKI NEM AKAR IDEKÖLTÖZNI. Ebből adódóan sokan nem is költenek aaz ingtalnajaikra, persze vannak kivételek, de azok már elhagyták a megyét. Egyébként meg semmi nincs a városba ..olcsóbb ha pestre mégy... legalább nem néznek le a boltokban.

2018. ápr. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!