Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szomszédba most költözött...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszédba most költözött egy család és van egy 17 éves fiújuk. Osztálytársamtól hallottam már róla így nem csak a külseje hanem a humora is megfogott. Buszon jöttem vele múltkor és hosszan rám nézett. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Egy gond van. Amíg a srác olyan 65kg én 85 vagyok. Szerintetek felejtsem el a fiút?? Fogyjak le vagy mit tegyek???? Vagy hagyjam magam így és talán érdekelni fogom..???? Még nem is beszéltem vele de tudom hogy nincs barátnője de nagyon tetszik.Amikor először megláttam beleszerettem és azóta se tudok másra gondolni... Kérlek írjatok hasznos tanácsokat! 15/L
2017. máj. 1. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Ne a srác miatt akarj lefogyni,hanem magadért,az egészségedért.

Amúgy ha a szomszédod,akkor biztosan beszélgetni fogtok majd. Pl. legyél többet kint a kertben,és hátha úgy többet látod stb.

2017. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha szimpatikus vagy a srácnak, nem azzal fog foglalkozni, hogy hány kg vagy. Az arc a legmeghatározóbb és elsősorban azt veszik észre. :) Reggel például gyakran tudtok találkozni, kifigyeled mikor indul el suliba és te is akkor mész. Ez kiváló lehetőség lenne megszólítani és beszélgetni vele. Az például jó lenne kezdésnek, hogy:" Te is mindig ilyenkor szoktál indulni?" :) Aztán minden menni fog majd magától. Meglátod, hogy a srác mennyire mutat érdeklődést feléd. :)
2017. máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Azért a 85 kg sok, főleg egy tinédzser lányon. Ha nem terhesség miatt kövér egy nő, akkor vagy betegség vagy pedig lustaság. Egyik sem túl vonzó.
2017. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden tini könyv így kezdődik. A szomszédodba költözik egy helyes srác akiről kiderül, hogy vámpír/vérfarkas/időutazó/titkos ügynök/superman. Aztán bele von téged is majd összejösztök és boldogan éltek míg meg nem haltok. Írj könyvet!
2017. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!