Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen az Eötvös József...

Milyen az Eötvös József Gimnázium? (Budapest)

Figyelt kérdés

Milyen a közösség? Milyenek a tanárok? Titeket anno hány ponttal vettek fel? Mik az elvárások? Még rengeteg kérdésem van, ha esetleg egy ottani diák privátban segítene azt megköszönném :) Én most fogok felvételizni és nagyon szeretnék oda bekerülni, első óta kitűnő tanuló vagyok és rengeteg versenyre járok, azt hiszem ez a gimi számomra a legtökéletesebb.

A válaszokat előre is köszönöm! :))



2017. nov. 4. 10:56
 1/2 anonim válasza:
93%
Nagyon jó! Örülök hogy ide jártam a közösség tökéletes sok tanár nagyon sokat segít, de elégé nehéz bekerülni én is kikűnő voltam és 91 pontot írtam. Csak jót tudok mondani az Eötvös József Gimnáziunról.
2017. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Más esetleg írna még valami véleményt? :)
2017. nov. 5. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!