Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki meg tudja nekem mondani...

Valaki meg tudja nekem mondani hogy 8. ban a szobeli felveteli idopontjan lehet-e valtoztatni?

Figyelt kérdés
Ugyebar egy iskolaban tobb nap is lehet szobelizni, es valoszinuleg nekem ezekbol a napokbol valamelyik nem lenne jo

2017. nov. 5. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor majd amikor már megkaptad az időpontot, felhívatod a szülőkkel az igazgatót, és átkérnek másik napra.
2017. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Be fognak osztani egyik napra. Ha nem jó, vagy ütközik másik iskoka szóbelijével akkor meg kell próbálni áttetetni. Van olyan iskola aki nagyon rugalmas ebben és átteszi, van ahol eleve írják, hogy akinek nem jó az meddig és milyen módon jelezheti, de sajnos olyan is van ahol kiírják, hogy szóbeli időpont módosításra nincs lehetőség.
2017. nov. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!