Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fejér és Pest megyében milyen...

Fejér és Pest megyében milyen gimnáziumokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek tanulni,jól is tanulok(nem egoizmus),és egy olyan gimit keresnék,ahol a tanítanak is rendesen,és nem csak az számít,hogy a gyerek átslisszanjon a gimin,és minél előbb megszabaduljon tőle.Tanulni szeretnék,minél sokrétűbben,de nem úgy,hogy agyonhajszolják a gyerekeet

2017. nov. 5. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2017. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lány
2017. nov. 7. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok ismerősöm a Patronaba járt és csak pozitív véleményel voltak...szerintem nézz utánna
2017. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia :) én a Balassi Bálint nyolc évfolyamos gimiben tanulok és nagyon jó véleménnyel vagyok róla. jó az ország + budapesti ranglistán is és folyamatosan vizsgákkal készítenek fel minket az érettségire. nagyon jó ez. nem nagyon szoktunk megszakadni a sok tanulastol és a tanárok megkérdezik hogy mikor írjunk tzt hogy ne ütközzön mással. 10. es vagyok és úgy gondolom hogy jó helyed lenne itt mert az egyetemre készítenek fel minket mindig és nyelvvizsgára hajtanak. ott a legrosszabb tanuló az 3, 2 eredményű és az itt olyan mintha máshol 4 es lennél. szóval... ajánlom eléggé. a felvételi elég nehéz és csak 5,4 es osztalyzatokkal jöhetsz jelentkezni.

hová valósi vagy? hanyadikos vagy?

2017. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
7 éve kitűnő vagyok,nem rossz tanuló,most vagyok 8.-as
2017. nov. 12. 23:18
 6/7 anonim válasza:
és tetszik a sulim? :)
2017. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tetszik,de sajna messze van...velencei vagyok
2017. nov. 13. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!