Milyen szakot ajánlatok?

Figyelt kérdés
Szívesen dolgoznék szerkesztőségekben, vagy ilyen cégeknél, vezetnék online hirportalokat stb. Az a fajta vagyok aki szereti ha valmit rábíznak es azt megcsinálja ugy ahogy azt elvárják. Szeretek fogalmazni, értek a számítógépekhez :) előre köszönöm a válaszokat!:)

2017. nov. 7. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyelvekkel hogy állsz?


Mondanám, hogy komm-média, de szerintem jobban járnál, ha egy nyelvszak mellé minorban végeznéd el. Akkor még ott a nyelvtudás mint "mentőöv", mert ez az újságírós szerkesztős szakma elég belterjes, kapcsolatok vagy törtető személyiség nélkül nem igazán jutsz a kondér közelébe. Nyelvszak után meg multiknál dolgozhatnál mint kapcsolattartó, adminisztratív munkatárs, stb.

2017. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A "nyelvszak mellé minorban" mit takar? :D bocsi, járatlan vagyok a témában. Sajnos médiára nagyon sok a ponthatár pedig az a fő cél, valami hasonlót tudnátok ajánlani? Egyébként németből erős vagyok, angolból közepes jellegű, keveset beszélek, többet értek. :)
2017. nov. 7. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Bölcsészkaron általában van egy major szakod - amire eredetileg felvesznek. Ezért 120 kreditet kapsz a BA 3 éve alatt. És van egy mellék, minorszak, ami kb bármi lehet üzbég nyelvtől kezdve gendertanokon át az északkoreai politikáig (ezek nyilván elrugaszkodott példák, menj fel az elte honlapjára pl, ott láthatod, hogy mik vannak.) Ez 50 kredit, és lesz még 10 szabad kredited.

Szóval ha mondjuk elmész germanisztikára, akkor minorszakként tanulhatod a kom-médiát.

2017. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!