Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi idő alatt lehet 4-es...

Mennyi idő alatt lehet 4-es vagy 5-ös szintre felkészülni középszintű matek érettségire a 0-ról?

Figyelt kérdés

Sajnos eddig nem nagyon foglalkoztam a matekkal, májusban érettségi. Nemrég jöttem rá, hogy minek szeretnék továbbtanulni, és ahhoz kell a matek (gazdaságinformatika).


Ha nincs különösebben érzékem hozzá, de szorgalmas vagyok, akkor fel tudok készülni annyira, hogy 4-es vagy 5-ös legyen az érettségi?


Megérné megvenni az easymaths.hu középiskolai anyagát?


2017. nov. 8. 08:43
 1/3 anonim válasza:
100%

Májusig lazán fel lehet készülni egy középszintűre a kérdés csak annyi hogy hajlandó vagy e belefektetni a munkát!


Ha még iskolába jársz figyelj é dolgozz az órákon. Én régen azt hittem nincs érzékem a matekhoz aztán egyszer elkezdtem figyelni órán és a kiadott feladatokat nem csak a tábláról másolni hanem amit tudtam azt a füzetemben megoldani így a kettes tanulóból hirtelen 4-5ös tanuló lettem.

Amikor valamit nehéznek érzel csak gyakorolj, hogy legyen rutinod feladatmegoldásban és akkor minden jobb könnyebb lesz később.


A matek nem mindig könnyű a lényeg, hogy ne add fel!

Sok sikert az érettségin!:)

2017. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. nov. 8. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Fel én 2 hónap alatt húztam fel 70 re


Tanácsolom hogy olvasd át néha a definícióját a témáknak mert egyénenként sok ilyen lesz

Az egy dolog hogy megtudod oldani az x^2-2x+4 et de azt is tudd hogy mit jelent

2017. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!