Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Autótechnikus mit takar? Mit...

Jasdik kérdése:

Autótechnikus mit takar? Mit kell csunalni? Milyen szakma utan kell tanulni?

Figyelt kérdés
Ugy hallotam h jol keres ez a szakma, és elvileg autoszerelő utan lehet csak tanulni, ez jó mert én autószerelő szeretnék lenni , és meg szeretném kérdezni h ez a szakma mennyit keres?És mit kell csinalni?

2017. nov. 9. 21:14
 1/1 veterán vas ***** válasza:

Amikor én jártam oda akkor még gépjármű technikus volt a hivatalos neve. Egy autós szakma, egy érettségi, és 5 év, a szakmában ledolgozott "előélet" kellett hozzá, csak azután lehetett elvégezni.

/jah, és nem csak autószerelőből lehet valaki technikus, nekem pl. gépjármű villamossági műszerész az eredeti szakmám/

2017. nov. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!