Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 8. os vagyok és nem tudom...

8. os vagyok és nem tudom hova menjek tovább tanulni? Budapesti sulik közül. (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó tanuló sot...7.ben kb hármas voltam.Természetesen idén mindent beleadok hátha tudok még egy kicsit menteni magamon.Na szóval nem tudom milyen suliba menjek ilyen gyatra átlagal és abban reménykedem hogy valaki tud ebben segíteni.Sima gimnáziumba mennék a legszívesebben vagy ahol két nyelvet lehet tanulni esetlek fotógráfia szakra.

2017. nov. 11. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
3-al nem igen tudsz gimibe menni. Próbálj egy szakgimnáziumot keresni inkább. Fotón kívűl semmi nem érdekel? Fiú vagy vagy lány?
2017. nov. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!