Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 3-as tanulmányi átlaggal még...

3-as tanulmányi átlaggal még felvesznek a közgázba?

Figyelt kérdés

#éáléál
2017. nov. 14. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a mezőny.

Haverom is kb annyi volt, felvételit se írta meg olyan marha jóra, őt felvették... mondjuk ennek már 4 éve.

2017. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazábol én is csak a barátom miatt aggodom :) Én 4 vagyok :)
2017. nov. 14. 19:24
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Már jó ideje nincs felvételi. Így olyat nem fogsz/fog írni. A középiskolai és/vagy érettségi eredmények alapján történik a rangsorolás.

3-as átlaggal számolva valószínűleg nem éred el a jogszabályi minimum ponthatárt, ami 280 pont. De ehhez kellene tudni a konkrét eredményeket.

2017. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 A kérdés témája az általános iskolából középiskolába való felvétel...
2017. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amuigy kezdem javitani 4-re azokat ahol tanulni kell, a matek nem egy mert a számitásal vannak gondjaim alapok összeadás kivonás szorzás osztás megy , de ezzel nem sokra megyek :D
2017. nov. 15. 22:43
 6/7 anonim ***** válasza:
de közgázon ... statisztika van, meg deriválás, nem?
2017. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha szakokra gondol akkor nem :)
2017. nov. 22. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!