Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha átmegyek másik iskolába,...

Ha átmegyek másik iskolába, akkor mi lesz a hiányzásokkal? (lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg 70 órát hiányoztam a mostaniban, igazoltan, ha atmennek egy másik iskolába, (az is gimi) akkor ez a 0-rol indulna?

2017. nov. 15. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem törlődnek a hiányzásaid.
2017. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Persze, nulláról.

Sőt, sok minden más is, előlről kéne kezdened az általánost!

2017. nov. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is ilyen helyzetben voltam pár éve, és nincs teljesen igaza az előttem szólóknak, hivatalosan mondjuk tényleg nem törlődne, de abszolút az iskolák jóindulatán múlik. Amikor én mentem át az új sulimba, az igazgató rögtön mondta, hogy rendben van, indulok nulláról, de a régi sulimban is amikor átküldték a papírokat, jófejek voltak, mert nem írták be, a kb 150 óra hiányzásom, pedig nem fizettünk le senkit, vagy ilyesmi. :D Mondjuk nekem év közben is falaztak csomót, hogy ne kelljen vizsgáznom, mert elég súlyos problémák miatt hiányoztam annyit, és toleránsak meg segítőkészek voltak, mindkét sulimban, és belátták, hogy nem segítene, ha még a hiányzásokkal is terhelnének.

2017. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vizsgákkal** csak este van már :D
2017. nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!