Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tanuljak, ha érettségizni...

Hogy tanuljak, ha érettségizni akarok matematikából, de régen jártam iskolába?

Figyelt kérdés
Mármint nagyon régen, amikor még felvételi volt, és mások voltak a feladatok. Van érettségim, de az nyilván nem elég ma sok szakra. Ill. még más tantárgyak is szóba jönnek. És ilyenkor elég abból az 1-2 tantárgyból érettségizni, ami régen kellett a felvételinél, vagy újra kell mindenből?

2017. nov. 18. 19:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem tudom milyen régen de az biztos hogy lehetpenzert kulon tantargyból
2017. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Magántanár.
2017. nov. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hányas érettségid van matekból?
2017. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenből újra

Lehet menni egy tantárgyból is

2017. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor még nagyon könnyű volt a matek érettségi. Régen külön érettségi és felvételi volt. 5-ös volt, de a felvételim is nagyon jó lett, csak azóta teljesen más lett.
2017. nov. 19. 17:18
 6/12 A kérdező kommentje:
Az akkori érettségi nyilván nem számít emelt szintű érettséginek, azzal nem lehet keményebb szakra bejutni.
2017. nov. 19. 17:19
 7/12 anonim válasza:
Járj magántanárhoz! Ha már szorít az idő akkor is tud érettségi feladatokat gyakoroltatni, amit netről tud nézni, úgyhogy te is megtudod nézni otthon ( vagy kb ahol akarod).
2017. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nekem ezáltal az oldal által sikerült 95%-os középszintű matekot írnom. (matekponttv) Nem jártam iskolába felsőben, magántanuló voltam, ám magántanárom nem volt. A 100 órányi videót ami az oldalon található, érettségi előtti legutolsó 2 hónapban néztem át, mindemellett még megoldogattam az összes középszintű érettségit, s így sikerült 95%-ra megírni, úgy, hogy már hosszú évek óta nem tanultam matekot, akkor is alig-alig.
2017. nov. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ez is nagyon jó felkészítő: [link]
2017. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nekem felső szintű matek kell majd.
2017. nov. 26. 05:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!