Mit tegyek? Mit válasszak?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy milyen szakmát válasszak ! Nagyon szeretem a természetet de amúgy filológus osztályban vagyok . Es nem tudom hogy a természetvédelemhez mit kell tudni , milyen tantárgyakból áll pl matek földrajz stb . Szeretnek egy olyan munkát ahol a szabadban lehetek es kb egyedül akarok dolgozni . Jah es amúgy a fényképészet iránt is érdeklődöm es sokan dicsérnek , nem tudom hogy tudok vele kezdeni valamit?? (Bocsánat hogyha valami nem érthető csak ezt a szöveget nagyon kétségbeesve írom )

2017. nov. 18. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
természetvédelmi mérnök például elég kompatibilis azzal amiket leírtál. ha írsz még magadról ezt-azt, akár privátban, akkor lehet más is felmerül. fényképészettel 10000ből 1 tud valamit kezdeni, a többi esetleg kis zsebpénzt, meg facebook like-okat gyűjt, de lehet kompatibilis a normális munkáddal a fotodokumentációk készítése.
2017. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!