Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Budapesti Apáczai Csere...

Dori445 kérdése:

A Budapesti Apáczai Csere János gimit megjelölhetem így?

Figyelt kérdés
Az Apáczait ismerő emberek!Az apáczais gimi nagyon megtetszett, eldöntöttem, hogy megprobálkozom a bekerüléssel Viszont azt írták,hogy angol nyelvet előzetesen felmérik mert az az első idegen nyelv. Viszont én németet tanultam világ életemben eddig, de az angolt kezdő szinten szeretném tovább tanulni.Lehetséges bejutni úgy a gimibe hogy angolnbol semmit se tudok, kezdő szinttől indulni, vagy csak azokatveszik fel akik már tanultak angolt?
2017. nov. 18. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Az angol tudás nem követelmény. Miután felvettek kell írni egy szintfelmérőt és az alapján bekerülsz valamelyik angol csoportba.
2017. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

folytatnám az előző hozzászólásomat,

De mondhatod azt is, hogy nem szeretnéd megírni mert nem tudsz angolul, ekkor automatikusan a kezdő csoportba tesznek.

2017. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!