Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi diagnosztikai analitika...

Orvosi diagnosztikai analitika (Bsc) diplomával jenetkezhetek orvosira, ha jelesre végeztem?

Figyelt kérdés
Vagyis, a diploma beleszámít a felvételi pontokba? Lehetséges lenne-e egy ilyen diplomával Általános orvosi szakra jelentkezni?

2017. nov. 22. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, anno a felvételi tájékoztatóban láttam utalást rá, hogy bizonyos egyetemeken beszámítanak diplomát ezen a szakon is a jelentkezésnél, de ez biztosan nem igaz mind a négy egyetemre, és nem is hallottam róla, hogy valaki így került volna be, pedig végzett biológus csoporttársam is van. Szerintem két emelt szintű érettségit egyébként is le tudsz tenni, ha jelesre diplomáztál.
2017. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
2 emelt érettségi kötelező diplomától függetlenül. És azzal ki is van maxolva a pluszpont.
2017. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!