Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szociológia vagy informatikus...

Szociológia vagy informatikus könyvtáros?

Figyelt kérdés
Az idei tanévben érettségizek, voltam nyílt napon a PTE-BTK-n. Tisztában vagyok vele, hogy a szociológia alapszak magában elég piacképtelen, talán még mesterképzéssel is necces. (Nyugodtan cáfoljatok) Az informatikus könyvtáros szak pedig biztosabbnak tűnik, mégis száraz, nem olyan belemélyedős, elmélkedős, mint az előbbi. (Szubjektív vélemény) E kettő között vacilálok, elvileg a kommunikáció és médiatudomány hallgatókból Dunát lehetne rekeszteni, de még az is szóba jöhetne. Akinek van tapasztalata/ismerőse/véleménye ezzel kapcsolatban, segítsen légyszi!

2017. nov. 22. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy informatikus könyvtáros? Sosem hallottam még ilyen szakmáról. Akkor már inkább tanulj sima informatikusnak, aztán helyezkedj el egy könyvtárban vele.
2017. nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%

Én info-könyvtáron tanulok, szerintem válassz mást, olyat amivel több helyre tudsz menni majd dolgozni, és érdekesebb is.

Ez alapszak önmagában kevés, ha csak nem egy könyvtárban dolgozik valaki és onnan irányítják erre a képzésre.

2017. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!