Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ismer valaki olyan biológiatan...

Ismer valaki olyan biológiatanárt Veszprém környékén, aki remekül ért a szóbelire való felkészítéshez?

Figyelt kérdés
Májusban ugyan már tettem le belőle érettségit, és maga az írásbeli része egészen jól sikerült, az elbaltázott szóbelivel annyi pontot rontottam, hogy végül sajnos nem kerültem be az adott szakra (pécsi általános orvosi). Ugyanakkor a nyáron látogattam magánkollégiumot (még a ponthatárok kihirdetése előtt volt bennem remény, hátha), ahol azt tanácsolták, hogy olyan tanárt keressek, aki úgymond magára a szóbelire való felkészítésre szakosodott és lehetőleg maga is vizsgáztat emelt szinten a tantárgyból. Nagy segítséget jelentene ha fel tudnék készülni rendesen a szóbelire, és egész biztosan nem esnék bele ugyanabba a csapdába mint idén. A válaszokat előre is köszönöm!

2017. nov. 23. 18:27
 1/4 Bellabás V. Levente ***** válasza:
Balatonalmádiban Várkuti Anna tanárnőt ajánlom, bár nem tudom, hogy vállal-e ilyen jellegű felkészítést, esetleg ajánlani tud valakit.
2017. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A veszprémi Közgázból Bogár Andreát tudom ajánlani, direkt ilyeneket vállal, nagyon jófej:)

BoBá

2017. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A vetesibe nezz korul, ott kimondottan biosz szak van.
2017. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!