Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudok órákon odafigyelni....

Nem tudok órákon odafigyelni. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés

Szoktam jegyzetelni (mert amúgy is muszáj) de nem marad meg semmi az óra anyagából! Semmi!

Nem tudom, hgy mások hogy tudnak ida koncentrálni az órákra és erre lennék kíváncsi hogy hogyan lehet?


14/l 8.oszt.


2017. nov. 23. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Aludj eleget éjszaka, így kevésbé leszel fáradt, és jobban oda tudsz koncentrálni. Alapvetően kell egyfajta érdeklődés a téma iránt. Például én utálom az irodalmat, hiába jegyzetelek és figyelek órán nem jegyzek meg semmit (12.-es vagyok). Viszont a törit szeretem, abból már nem is jegyzetelek és egyből megmarad minden. Otthon nem is kell tanulnom rá, és jók a jegyeim belőle.


Sajnos, ha nincs érdeklődésed a téma iránt, hosszú távon nem fogod tudni órán megtanulni a nagy részét. Egy ideig persze eröltetheted, de 20-25 perc után úgyis elkalandozik a figyelmed. Nem marad más, mint az otthoni magolás.

2017. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!