Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lovassysok! Most azoktól...

Lovassysok! Most azoktól kérdezek, akik a matematika specializálóra járnak. Itt mennyire magas szinten tanuljátok a matekot? Nehéz megértenetek? Tudnátok mondani tapasztalatokat, amire érdemes odafigyelni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 29. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt, azt tudnod, kell, hogy már nem matematika specializáció hivatalosan, hanem simált emelt szintű matek képzés. Akik a 2012/2013-as évben kezdtek, azoknak már nem úgy van, mint az előttük lévőknek, hogy első évben 3, második évben 5, és az utolsó három évben 7 matek óra van, hanem első évben kb. 3, második, harmadikban 5, utolsó két évben 7 óra van. Ez kevesebb matekot jelent, kevesebb plusz dologgal, de mi így is vettünk sok kiegészítő anyagot. Illetve évfolyamszinten még mindig több órájuk van a matekosoknak. Az, hogy mennyire érthető, teljesen tanárfüggő, hogy kit kapsz ki. Második évtől két matek tanára van a matek tagozatosoknak. Csinálj mindig házikat, ha nem vagy magadban biztos. Most hirtelen nem jut jobb az eszembe.
2016. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!:) Remélem bejutok matekra, mert ebből a tantárgyból vagyok a legjobb, versenyeken is értem el elég sok eredményt, csak sajnos a magyar felvételit elrontottam, és ez szépen levitte a pontszámomat. De infóra és angolra nagy valószínűséggel bent vagyok. Meg sokan riogattak a matekkal, hogy még a legjobb tanulók sem bírják. De szerencsére a matek tanárom hisz bennem, segít és támogat.
2016. márc. 4. 13:51
 3/3 anonim válasza:

Megkérdezhetem, bekerültél-e?

Mert akkor osztálytársra leltem gyk-földén. :D

2017. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!