RickY123 kérdése:

Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés

Én egy cigány fiu vagyok aki férfi fodrász szeretne lenni de nem tudom hogy nekem való-e a szakgimnázium hiszen nincsenek jójegyeim tavaly 3,2 voltam

13\F 7-dikes vagyok



2017. nov. 23. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáld meg, igyekezz mindent megtenni, hogy összejöjjön, és hogy utána helyt tudj állni. Szerintem meg tudod csinálni! :)
2017. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindent megprobálok!
2017. nov. 24. 15:23
 3/4 anonim válasza:
Figyelj ez csak elhivatottsag kerdese, ha igazan akarod es valoban igy akarsz elhelyezkedni akkor tedd oda magad, ja es ne hallgass azokra akik azt mondjak hogy "nem tudod majd ugyse... meg stb" Legy elhivatott javits a jegyeiden motivald magad meg ha eleinte nehez is. Hidd el a befektetett munka mindig megterul.
2017. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én se voltam általános iskolában jó tanuló inkább 3-4 de utána gimibe mentem és ott jobb lett most egyetemre biztos te is meg tudod valósítani amit szeretnél de sok múlik rajtad
2017. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!