Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » METU Média Design szakra...

HELPing kérdése:

METU Média Design szakra szeretnék jelentkezni. Milyen programok használatával kéne tisztában lennem? Mennyi előzetes felkészülés kell egy sikeres felvételihez?

Figyelt kérdés

2017. nov. 25. 01:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, én voltam nyílt napon és tudok segíteni.


200 pont amit duplázol.


Ebből 15 az esszé és 15 a műveltségi teszt, 100 a gyakorlati és 70 pont a végén az elbeszélgetés.


Nekem ott azt mondták, hogy gyakorlati feladatot a diákok többsége Photoshop-ban szokta elkészíteni (helyben kell a gyakorlati feladatot), valamint, hogy az első évben az Adobe Illustrator-t használják.


Elvileg ha írsz a felvi@metu-hu vagy milyen e-mail címre akkor a korábbi felvételiket elküldik neked ingyenesen.

2018. jan. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem Média-Designos vagyok, de annyit el tudok mondani, hogy a teszt egy vegyes felvágott, filmekkel, programozással, hírportálokkal, mindennel kapcsolatban tehetnek fel kérdéseket. A gyakorlati résznél az egyik évben a Hololens-hez kellet arculatot készíteni, ami lehetett bármi (logó, plakát, kampányterv, weboldal stb.)
2018. jan. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és az esszében pedig megnézettek egy rövid filmet a jelentkezőkkel, és azt kellett elemezni. Úgyhogy esetleg még néhány nagyon alap, filmes dolognak lehetne utána nézni (pl plánozás, kamera mozgások, kompozitálás)
2018. jan. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!