Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha végig szenvedek 4 évet egy...

Ha végig szenvedek 4 évet egy osztályban, maradjak technikusira?

Figyelt kérdés

Ha 4 évig egy olyan suliba járok, amelyiket nem szeretek, a diákokat sem, osztálytársaimat, tanárokat, magát a szakot sem és teljesen biztos, hogy nem akarok majd a jövőben többet ezzel a szakmával foglalkozni, akkor nem éri meg technikusira maradni, vagy ha már ennyit kibírtam, akkor legyen róla papír?


(Még nem vagyok ott, konkrétan elsős vagyok, de már ezen gondolkodom)



2017. nov. 26. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, én nem maradtam, jelenleg mást tanulok.
2017. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Amit jelenleg tanulsz, mennyivel tér el az eddig tanult szakodtól?

Nem bántad meg a dolgot?

2017. nov. 26. 15:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem érdekel válts sulit most!
2017. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom neked jól gondold meg mielőtt lépsz, ha tényleg szörnyű és rámegy az egészségedre, akkor nem éri meg szenvedni. Ha meg mégis úgy gondolod, hogy leteszed, akkor próbáld meg másik suliba folytatni ugyanazt a szakot. Én ilyen helyzetben vagyok, hogy elmentem mást tanulni, miután meg végeztem a jelenlegi tanulmányommal befejezem azt, amit elkezdtem egy másik intézményben, ugyanis rettenetes volt a képzés, és lehetetlen lett volna levizsgázni.
2017. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az oktatással semmi gond, leszámítva, hogy sokat követelnek, egyes tanároknak pedig rendkívül érdekes a stílusuk.

Tehát nagyon erős szakgimi, csak attól félek, hogy más irányba nem vagy csak szörnyű nehezen mehetek, hisz nincs meg a kellő óraszámom minden tantárgyból a szakmai oktatás miatt.

2017. nov. 26. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Teljesen eltér, semmi köze nincs egyiknek a másikhoz.
2017. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, most vettem csak észre hogy azt is kérdezted hogy meg bántam-e. Az a helyzet hogy nem. A régi sulimban semmit sem szerettem, a diákok bántottak, a tanárok vagy nem értettek ahhoz amit tanítottak vagy teljesen arcra osztályoztak, idő közben kiderült egy betegségem is ami miatt nem volt a legjobb választás de azért befejeztem. Lett egy érettségim és egy szakmám amivel semmire sem megyek. Most okj-s képzésre járok, a szak is jobban tetszik, az osztálytársaim és a tanáraim is sokkal jobbak.
2017. nov. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!