33-34 évesen pályakezdő?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, eddig dolgoztam, viszont most már nekiállnék valamit tanulni. Először legyen meg az érettségi ugye, mert csak 10 osztályom van. De az lenne a kérdésem, hogy van értelme? Mármint ennyi idősen megcsinálni valami iskolát? Nem vagyok ehhez már túl öreg? Mire végeznék az iskolákkal kb 34 éves lennék, akkor szóba áll velem egyáltalán valaki, nulla tapasztalattal, meg minden?
2017. dec. 3. 04:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy valami Informatikai dologra gondoltam, programozó vagy ilyesmi.
2017. dec. 3. 04:50
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jelenleg informatikát bármely életkorban megéri tanulni. De ha most csak 27 vagy, miért lennél 34 mire befejezed a képzést?
2017. dec. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

27 vagy, nem 87, persze, hogy megéri!

Először leteszed az érettségit, az 2 év.

Informatikát, angolt KÖZBEN is EZERREL tanulj!

Azon kívül sokkal többre mész, ha utána nem egyetemre mész, hanem kinézel egy MEGBÍZHATÓ tanfolyamot (akár egy vállalat szervezésében, ahol később alkalmazhatnak is).

2017. dec. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi! Már nagyon elkenődtem :/ De most kicsit megnyugodtam :)
2017. dec. 3. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!