Az orvosi diagnosztikus analitikára felvételizők, illetve ide járók erre szakra milyen nyelvvizsga kell a diplomához ( állami vagy nemzetközi )? Illetve ti ha itt végeztek milyen szakirányban mentek tovább ( ha akartok )?

Figyelt kérdés
Most vagyok 11- es és meg nincs nyelvvizsgám és j lenne egyet szerezni ( angolos vagyok ). A TELC és az ORIGÓ között gondolkozok. Nem tervezem, hogy valaha is külföldre menjek.

2017. dec. 15. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában úgy van, hogy minden diplomához egy középfokú komplex nyelvvizsga kell olyan élő nyelven amelyen az adott szaknak van hatályos szakirodalma. Magyarul az angol tökéletes. Persze ezt az adott egyetem szabályozhatja részletesebben, ott célszerű utána nézni. Meg aztán ha most vagy 11.-es lehet, hogy mire diplomához jutsz jó párszor megváltoztatják a nyelvvizsga követelményeket. De egy angol nyelvvizgsa sose árt. Én BME-n csináltam eddig az összes nyelvvizsgámat de TELC meg az Origó se hiszem, hogy olyan rossz lenne.
2017. dec. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Te is d. analitikusnak tanulsz?
2017. dec. 16. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, én jogásznak de a legtöbb egyetemen hasonló a nyelvvizsga követelmény.
2017. dec. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!