Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A tavaszi vagy az oszi kemia...

A tavaszi vagy az oszi kemia erettsegire mennel inkabb? (biosz, kemia)

Figyelt kérdés

Kemiabol szerintem nem menne tul profin a kozepszint se, de valami minimalis kemiat tanulok a jelenlegi szakomon (fizetoson vagyok), viszont az keves lenne.


Biosz: Regen kedveltem,de az mar reg volt, es abbol talan meg olyan szinten se vagyok, mint kemiabol, viszont az konnyebben tanulhato, de az anyag meg rengeteg.


Szivem szerint a mostanira mennek, mert meg van 4-5 honap. Viszont igy nagyon gyorsan kellene mindent atvenni, es ez akar meg az oszi erettsegit is visszahuzhatna, mert amugy meg keszulhetnek normalis utemben. Ha bejon es felvennenk happy, ha nem akkor viszont megint kezdhetem elolrol a felkeszulest, mert valszinuleg tul gyors volt a tempo. Az erettsegik se olcsok. Gyorsan kellene dontenem, mert akkor az egyetemrol is ki kellene iratkozni, ugy tanulhatnek egesz nap. Tudom, hogy az egyetemen sokkal nagyobb a tananyag,de ott nem kell 85%-ra teljesitenem. Az erettsegiket tuti megprobalom, mar csak az a kerdes mikor lenne tenyleg jobb. Sajnos nekem az se segit, ha 70%-ra megirom, mindenkepp 80% a minimum, de inkabb 85%-ra kellene emelt szinten, mindket targybol.


2017. dec. 17. 06:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Kerdesben rossz a kiiras, mindket targynal kerdem. Arra is gondoltam,hogy kulon-kulon is lehetne, de akkor mar inkabb elsore ugyanakkor, mert igy konnyebb tervezni. (Pl. Ha most nem iratkoznek ki az egyetemrol es utne egy vizsgam az erettsegi idopontjat,akkor tok mind1,hogy csak 1 erettsegire jelentkeztem e vagy kettore.)
2017. dec. 17. 06:26
 2/3 A kérdező kommentje:
Ami lenyeges info, hogy mindkepp duplaznom kell, tehat minden pont szamit, igy 90-100% a cel mindket targybol. De a nagyon min az olyan 80-85%, viszont akkor lehet rezegni fog a lec.
2017. dec. 17. 06:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából az októbri érettséginek nincs sok értelme, ha azt nézed, hogy úgyis csak szeptembertől indul az egyetem, szóval egy évet mindenképp ki kell hagynod. Én otthagynám minél hamarabb a mostani szakot (ha nincs olyan tágy, amit elfogadtathatnál), és elkezdenék felkészülni a 2019-es májusi érettségire. Lenne időd rendesen megtanulmi mindent, közben akár dolgozhatnál és lazább lenne az egész, csak ugye ugrik egy éved.
2017. dec. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!