Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinek hogyan sikerült eldönten...

Kinek hogyan sikerült eldöntenie? Volt ezzel más is így?

Figyelt kérdés

Jelenleg érettségi előtt állok és ugye utána a kérdés,hogy hogyan tovább? Na ez az amire nem tudtam ra jonni. Van olyan dolog ami érdekel de csakis hobbi szinten szeretnek vele foglalkozni,mas meg nem erdekel es igy elegge bajban vagyok hogy hova is menjek tanulni meg mit :D

Volt már valaki ilyen helyzetben? Ha igen hogy oldotta meg? Kivancsi vagyok akarki véleményére:D


18L



2017. dec. 20. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Felírtam egy lapra, hogy miket csinálnék szívesen, megnéztem a tanterveket, mit tanítanak, mit dolgozhatok, fizetés, jövőbeli esélyek, egyéb fontos tényezők(távolság, árak, stb.) az alapján választottam, ami mellett a legtöbb érv szólt.
2017. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én annyit tudtam csak, hogy informatikában tanulnék tovább, de azon belül nem volt konkrét elképzelésem. Így hát eljöttem egy mérnökinfos képzésre, mert ezt találtam a legsokoldalúbbnak.Remélem mire elvégzem megtalálom azt a területet ami igazán érdekel.
2017. dec. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!