Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akit nem vettek fel elsőre...

Akit nem vettek fel elsőre orvosira, csak gógyszerészetre és elkezdte, annak volt ideje az egyetem mellett újraérettségizni, hogy másodjára bekerüljön orvosira?

Figyelt kérdés
2017. nov. 14. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Akit nem vesznek fel elsőre orvosira az nem megy el másik szakra és nem pazarolja az állami féléveit, ha következő évben is szeretne felvételizni.
2017. nov. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kivéve ha nem erőszakolja rá a családja... és zsarolják érzelmileg, hogy egy semmirekellő, ha nem megy el oda, ahová felvették..
2017. nov. 15. 09:01
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

akkor maradj gyógyszerészetin

ha már a bejhutás nem megy az elvégzése sem fog.

2017. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó ez nagyon nem így van :D
2017. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
persze nem feltétlen igaz , de nagy a lemorzsolódás , és azért 2 emeltnél jóval több kell akárcsk egy-egy zh-ra is.
2017. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem. Egyébként 1 pont híján nem vettek fel..
2017. nov. 15. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
főnököm fiát is talán harmadjára vették fel a fok-ra. szóval hajrá hajrá :)
2017. nov. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 30 ponttal voltam a ponthatár alatt. Következő évben felvettek, most vagyok másodéves és még csak uv-m sem volt eddig. A biosz-kémiát amit a középiskolából hozol, kb az első félevben tudod használni, onnantól kezdve új minden. Jó nyilván kellenek az alapok de az nem igaz, hogy aki csak több próbálkozás után jut be az nem tudja elvégezni.
2017. nov. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!