Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tényleg csak a bge bme és bce...

Tényleg csak a bge bme és bce gazdasági diplomákat ismerik el a munkáltatók? Akkor minek vannak az ilyen főiskolák mint metu edutus kjf zskf krf stb?

Figyelt kérdés
2017. dec. 21. 15:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok, már régi a kérdés, de nekem most lett elegem a BGE-ből. 4 éve szívok már itt, messziről kerüld el.!

Egy felsőoktatási képzést letettem, most Bsc-n vagyok pénzügy-számvitel , de most fogok átjelentkezni máshova, gondolkozom a METU, a szie, és a Milton között. Ott is megkapom ugyanezt a papírt, sokkal kevesebb szívással, a munkahelyem pedig megvan már és 4 éves szakmai tapasztalatom a bankszektorban. A BGE-n beülsz egy vizsgára, ami 15.00-kor kezdődne, negyed4-re beesnek a tanárok, és 40 perces ültetés.. katasztrófa és igénytelen, a HSZO szarik mindenre, bemész teljesen normálisan , mosolyogva, és fapofával elküldenek máshová brutális félretájékoztatással. Én konkrétan miattuk csúsztam fél évet... szóval nagyon nem ajánlom, bár már biztosan választottál.

2019. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!