Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csak Osztatlan nappali állami...

Csak Osztatlan nappali állami van tanárképzőn?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma szerettem volna felvételizni Szombatehelyre a Savaria Elte-re, és osztatlan levelező állami tagozatra szeretnék menni, de a legördülő lehetőségek közül nincs OLA, csak ONA! Most ilyenkor mi van?

Beszéltem szeptemberben az iskolával is, és azt mondták hogy lesz levelező, most még sincs. Valamint itt is hirdeti:

[link]

s nem csak Szombathelyen, de máshol sincs.

Köszi a válaszokat előre is.


2017. dec. 24. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ELTÉ-n nincs semmi osztatlan levelező.
2017. dec. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor hol van osztatlan levelező tanárképzés? Köszi a választ.
2017. dec. 24. 14:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A felvin van kereső. Bejelölöd, hogy osztatlan és levelező. Ha jól emlékszem, összesen 256 találat van, ezek közül keresd meg azt, ami neked kell. Az Eszterházy Károly egyetemnek (Eger) sok ilyen képzése van.
2017. dec. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az Eszterházyn is csak nappali van. Lehet hogy majd felvételin lehet levelezőre menni? Végig néztem az összeset, és egyik tanárképző egyetem se hirdet levelező tagozatot. 😔 köszi s segítséget
2017. dec. 24. 15:32
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Ne bénáskodj már! Egerben nagyon sok osztatlan levelező tanári szak van, de van néhány a Miskolci Egyetemen, és a Nyíregyházi Egyetemen is.
2017. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, meg találtam. De nekem azon messze vannak. 500 km vannak tőlem, nekem Szombathely lenne a legjobb, sz 100 km.

Beszéltem a sulival októberben és azt mondtak hogy lesz levelezőn tanári képzés 😔 most akkor megsincs

2017. dec. 24. 16:29
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Nézd meg később, most még a keresztféléves cuccok vannak fent..
2017. dec. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elvileg ez már a jövő szeptemberi képzés. Hát nagyon el vagyok keseredve, mert erre építettem mindent. Nem volt ez jó karácsonyi ajándék, főleg hogy azt mondtak lesz levelező tanári is 😞 irtam a felvételi SEK-nek, majd kapom választ januárban. Koszonom akik válaszoltak, ment a zöld kéz. Boldog karácsonyt.
2017. dec. 24. 21:11
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! ne keseredj még el, január végén jön a kiegészítés, ott még meghirdethetik levelezőn! Boldog karácsonyt!
2017. dec. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!