Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debrecen, Miskolc, vagy más?...

Debrecen, Miskolc, vagy más? Programtervező informatikus (esetleg más. )

Figyelt kérdés

Az alapötlet a programterverző informatikus szak volt (bár ez még képlékeny kis mértékben). Nagyon fontos szempont, hogy viszonylag könnyebb legyen elvégezni a szakot. A matek annyira nem megy, mint kéne ezért könnyű alatt a lehető legkevesebb matekot értem elsősorban.

Mindenféle javaslatra és tanácsra nyitott vagyok!



2017. dec. 27. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

ELTE-t messzire kerüld el, mert még mindig hűek a szak eredeti megnevezéséhez. Programtervező matematikus.


Debreceniről azt hallottam, hogy viszonylag gyengébb.

Nézd meg a tanterveket és a tanárok nevét.

Utána egy markmyprofessor, fb csoportokban kérdezősködés és máris tudsz dönteni.

2017. dec. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, az ELTE-ről tudok. Köszönöm a választ!
2017. dec. 28. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Az év vicce? WTF?

Programtervező informatikus lehető legkevesebb matekkal?

Őszintén... te ezt komolyan gondoltad?

Max akkor lenne több matekod ha matematika, vagy fizika szakra mész...


Hogy jött össze a kevés matek és a programtervező?

2017. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy hol nincs matek, vagy hol van kevés matek, hanem, hogy hol van a legkevesebb a választási lehetőségek közül.
2017. dec. 28. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!