Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezekkel a érdeklődési körökkel...

Ezekkel a érdeklődési körökkel szerintetek minek tanuljak tobább?

Figyelt kérdés

Még van 2 évem eldonteni véglegesen!

Nagyon szeretek motorozni nagyon érdekelt mindig is ez a téma,szeretek sportolni főleg bicajozni és tervezni minden félet.Pl a tervezéssel kapcsolatban volt egy teljesen ures szoban és beléptem az ajtón és rögtön lattam mi hogy fog kinezni és hova kéne tenni.Motorozáshoz szoktam neha rajzolni versenypályákat.Kiszamolva az ugratók szöget es milyen sebességgel kell bele menni stb.

Nyelvtanulás is érdekel.

Lehet eléggé össze vissza vannak az érdeklődési köreik de összegezve amik érdekelnek az a Motor,sport,tervezés,nyeltanulás


2017. dec. 31. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg gépészmérnök? Azzal nagy gyártóknál is el tudsz helyezkedni és eléggé keresett is.


"volt egy teljesen ures szoban és beléptem az ajtón és rögtön lattam mi hogy fog kinezni és hova kéne tenni"


Erről rögtön a belsőépítészet jutott eszembe, de annak nem sok köze van a motorozáshoz. Kérdés, hogy mik a prioritásaid.

2018. jan. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gépészmérnök, esetleg építészmérnök, építőmérnök.
2018. jan. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gépész. (ez mondjuk jó lehetőségeket is nyújt)
2018. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon is érdekelne csak van egy kis baj hogy fizika nem az erősségem 3as vagyok belőle
2018. jan. 3. 02:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden fejleszthető csak hozzáállás kérdése. Többet foglalkozol vele, magán tanár stb. A gépész itthon az egyik legjobban fizetett mérnök szak, és hát nem adják azért könnyen.
2018. jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg szerelő és motorokra specializálódsz? Csak hát azzal nem igazán lehet jól keresni. Vagy esetleg tanulhatsz valamilyen vállalkozásgazdaságtant és utána nyitsz egy motoros boltot. De bármit választasz, biztosan lesz olyan része is a szakmának, ami nehezen fog menni. Valamit valamiért...
2018. jan. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó ötletek köszönöm! És hát igen “valamit valamiért” :D
2018. jan. 7. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!