Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek tanuljak tovább, ha a...

Minek tanuljak tovább, ha a magas fizetés a fő cél?

Figyelt kérdés

Tudom, a pénznek mindössze eszköznek kellene lennie, nem célnak, és igen, nem a legjobb ötlet ez alapján szakmát választani.

Viszont akárhányszor gondolkozom, hogy mit csinálnék szívesen, mi lenne ideális munka számomra, egyszerűen semmit sem találok. Szörnyű ezt beismeri, de szerintem engem a fizetésen kívül semmi sem motivál.

Tulajdonképpen jó tanuló vagyok, de rendkívül lusta, viszont ha tényleg összeszedem magam, akkor menni szoktak a dolgok. Gazdasági és informatikai irányokon gondolkozom,



2018. jan. 1. 17:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Csak Budapest jöhet szóba a lakhelyem miatt.
2018. jan. 1. 18:34
 12/13 anonim ***** válasza:

Teendőid az egyetemig:


Eljársz olyan matek tanárhoz aki az alapokkal egyenesbe hoz, lehetőleg úgy, hogy értsed is. Ha kicsit bele haladtok az egyetemi anyagba az még jobb, RENGETEG ELŐNYT fog jelenteni!!! Ha már ilyen deriválás meg integrálás megy lazán az jó pont.


Kiválasztott szakon megnézed, hogy milyen programozási nyelvekkel fogtok kezdeni. Youtube-n van ezer féle videó amivel legalább az alapokat összeszed.


Ha így viszonylag jó alapokkal oda kerülnél, és ott is szorgalmasan csinálnád akkor szerintem egy gazd infó hozható. De szerintem esetedben CSAK ÍGY!

2018. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Téged véletlenül nem Fekete Koppány-nak hívnak?
2018. jan. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!