Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet hátrány a magas fizetés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hátrány a magas fizetés?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy valaki a magyar átlagbér többszörösét keresi meg egy hónapban. Lehet ez hátrány? Elriaszthatja a normális nőket?

Ha az ember ne gold diggereket keres, persze. A kérdés elméleti.


2017. dec. 14. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Akkor hátrány ha alapból baj van a gondolkodásoddal és a személyiségeddel akkor mindegy hogy mennyit keresel "túl sokat" vagy túl keveset.

Érted?

2017. dec. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Engem pl zavarna. Én 200.000 környékén keresek egy hónapban... akkor hogy nézne ki a dolog, ha pl akár csak egy étterembe akarnánk elmenni? A gazdag félnek kellene lemondania az általa megszokott minőségről a kedvemért? Vagy minden fiszfaszt neki kellene fizetnie még nekem is? Vagy mennénk külön, és skype-on beszélnénk?

Ugyanígy később egy nyaralás, most ő állja nekem az egzotikus utazást, vagy tengődjön velem a Balaton partján mikor mehetne jobb helyre is, vagy menjünk külön?

Milyen házban laknánk, egy olyanba ami nekem csillagászati összeg, vagy olyanba ami neki nem elég komfortos?


Én mindig is inkább velem kb azonos fizetésű párt képzeltem el magam mellé, sok dolgot egyszerűbbé tesz.


N

2017. dec. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
* a házas résznél ~baN akart lenni a két szó vége, valamit benéztem :D
2017. dec. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A legrosszabb ***** válasza:
39%
Zavarja őket... 🤣 🤣 🤣 Marhára szokta zavarni őket...
2017. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Amennyiben nem költi rám ezt a pénzt, akkor nem zavar. Nincs szükségem luxus vackokra meg eltartásra, ami kell azt előteremtem magamnak. Ne akarja a pénzét lenyomni a torkomon, mert attól undorodom.
2017. dec. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
De most komolyan, kit zavarna? ne legyél barom, ez inkább csak plusz
2017. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem abban az esetben zavarna, ha nagyon nagy lenne a kettőnk jövedelme közti különbség. Van diplomám, azon a területen dolgozom, amit tanultam, de nem keresek vele igazán jól, így kellemetlenül érezném magam egy olyan ember mellett, aki adott esetben olyan programokat, dolgokat szeretne csinálni, amit én nem engedhetek meg magamnak. Abban az esetben nem zavarna, ha megértené, hogy én nem mindent engedhetek meg magamnak és nem lenne köztünk feszültség a fizetésbeli különbség miatt.
2017. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem is az a jó szó rá, hogy zavar. De eléggé feszélyez. Például inkább nem is mondom, ha tetszik valami, mert megveszi. Túlzásokba esik. Pedig semmi szükség erre, engem egyáltalán nem hoznak lázba a drága dolgok, és ragaszkodok hozzá, hogy én is kivegyem a részem a költségekből.
2017. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet hátrány trolkérdést kiírni? :D


Nem unalmasak még ezek az álnaív primitív pénz-párkapcsolatkérdések papa?

2017. dec. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2: Attól, hogy 3-4-szer annyit keresek, még nem költök arányosan többet. A Balatont szeretem, egyedül a lakás lenne probléma, ha ragaszkodna a felezéshez. De ott is meg lehet azért idealizálni, például az én munkahelyemhez van közelebb, ezért neki nem ér annyit, mint nekem.
2017. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!